אימון קבוצתי במסגרת מקום העבודה

קבוצת HP

HP הדר יוסף3

קבוצת הריצה של HP Software משתתפת זו השנה הרביעית בליגה למקומות עבודה, ומונה השנה 23 רצים ורצות. בקבוצה רצים ורצות מכל הגילאים, מגילאי ה- 20, ועד גילאי 50+. הקבוצה מתאמנת אצלי מאז הצטרפותה לליגה למקומות עבודה, פעם בשבוע בימי שני בערב, באצטדיון האתלטיקה הדר יוסף. הרצים מסיימים מוקדם את יום העבודה, מגיעים לאצטדיון, ומקיימים אימון אינטרוואלים, אימון עליות, או מדרגות. בשנה שעברה הקבוצה סיימה את הליגה במקום ה- 5 בדירוג הקבוצתי, ובמקום הראשון באחוז ההשתתפות הקבוצתי במרוצים.

קבוצת וולקני/משרד החקלאות

וולקני2

את קבוצת הריצה של וולקני/משרד החקלאות התחלתי לאמן באוגוסט 2014. קבוצת חברים הטרוגנית של גברים ונשים בגילאי 30-60, רובם עם ניסיון של מספר שנים בריצה. האימונים מתקיימים מידי שבוע ב- 6 בבוקר במכון וולקני ליד בית דגן, בנוף ירוק של דשא וחממות. לאחר האימון החברים מתקלחים במקום וממשיכים מיד למשרד, למעבדה, או לשדה, להתחיל את יום העבודה.

 

קבוצת טמפו

טמפו איצטדיון ווינגיט1

התחלתי לאמן את קבוצת עובדי חברת "טמפו" ביולי 2014. קבוצת גברים ונשים בגילאי 30-50. לרוב החברים אין ניסיון קודם בריצה, חלקם מתאמנים במכון כושר. האימונים מתקיימים פעם בשבוע בוינגייט וכוללים אימוני ריצה, אימוני טכניקה ואימוני כוח. אחת לשבועיים אנו יוצאים מחוץ לויינגט להתאמן בחולות בעליות וכו'.. הקבוצה מתחילה את עונת המרוצים במרוץ פתיחת העונה של הליגה למקמות עבודה ב- 12.09.2014 למרחק של 5 ק"מ, כשהם דרוכים ומוכנים. והכי חשוב.. נהנים מכל אימון.